teisipäev, 4. detsember 2018

Rahakratt on nublu ja teisi novembri paljastusi

Alustame üüriärist: igav. Üür laekus ja ja maksin aga laene tagasi. Enda kätte jäi 500 eurot.
Aktsiaportfell on veidi taastunud oktoobri värinatest, Baltic Horizon maksis 76 eurot dividendi ka. 
Ühisrahastuses liitusin Envestioga, kandsin 1500 sisse ja enamuse projektidesse laiali ka, praegu pakutakse seal konkurentsitult parima intressiga projekte, 20-21% on neil tavaline taks. Selle lingi kaudu liitudes saate veel lisaboonust (mina ka, nagu Rahakratt laulab).
Muud portaalid tiksusid tavarütmis, kokku 177 eurot, hea kuu eest saab kiita Omaraha, 110 sealt. Aasta algul seatud eesmärk 2000 eurot ühisrahastusest on täis, detsember saab olema puhas boonus.
Mu ingliskeelne blogi on ka veidi täienenud ja arenenud, Facebookis ja Twitteris mõned jälgijad tekkinud, blogi külastajaid ka rohkem kui saja võrra enam kui siin. Eelmine kuu sai välja hõigatud, et esimesele Facebooki fännile mõtlen mingi auhinna ka välja, siis Janeli profiili vaadates tuli hoopis mõte, et teen ülekande SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile. Püsimaksekorraldus tehtud, nüüdsest läheb sinna iga kuu 10 eurot. Aasta pärast vaatan lepingu üle, kui on edukas aasta, siis suurendan. Kui vähem edukam, siis suurendan veidi vähem. 
Sissekande kirjutamise ajal selgus siiski, et Rahakratt ei ole nublu. Uurimine jätkub.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar